Teslimat ve İade Politikası

Online Kitap Merkezi

MEMURSİNAVKITAP.COM İPTAL VE İADE ŞARTLARI

Üye satın almış olduğu kitapları, aldığı günden itibaren 2 gün içinde iade edebilir.

Memur Sınav üyelerinin her türlü sorununu yasaca belirlenmiş süreden daha erken ve kalite politikasına uygun olarak çözmeyi temel ilke edinmiştir.

- İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı gidiş - geliş müşteri tarafından ödenecektir.

- Siparişin yanlış oluşturulmasından kaynaklanan değişimlerde kargo ücreti geliş ve gidiş olmak üzere müşteriye aittir. 

- İade edilen ürünler teslimatta kullanılan kargo firması ile geri gönderilmelidir.

- Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İçeriğinin görüntülenip görüntülenmediği memursinavkitap.com. tarafından  tespit edilmektedir, Üye bu durumu peşinen kabul eder. İçeriğini görüntüleyen üye gerekli kullanımı sağlamış olur. Üye konu olan bu bilgiyi, bu biçimde elde ettiğinden kitap ücret iade talebi hakkını kullanamaz.


TESLİMAT POLİTİKASI

memursinavkitap.com sitemizde verilen kitap satış hizmeti, satın alındığı an sistem üzerinden aktifleşir ve kargoya hazır hale getirilir. Kargo ile gönderim yapılır.

Yaptığınız ödemenin faturasını kargo ile kitabın yanında gönderilmektedir.

Kargo ve sipariş tesliminde müşteri tarafından girilen bilgilerden kaynaklı oluşabilecek tüm masraflar ve sorumluluklar tarafına aittir. Tüm bilgilerin eksiksiz girilmesi elzemdir.

Memur Sınav Yayınevi.