Hakkımızda

Online Kitap Merkezi

İnternet yazılım teknolojileri ve klasik yayıncılık sentezlenerek oluşturulan zamanın ruhuna uygun yeni nesil yayıncılık olarak çıkan memursinav yayınları sizlere sınavınıza hazırlanırken zamandan tasarruf ve mekana bağlı kalmadan çalışma imkanı sunmaktadır.

Kitaplarımızda yer alan konular güncel mevzuat kapsamında titizlikle hazırlanmıştır. Geçmiş dönem sınav soruları da incelenerek sınav formatınıza uygun çalışmar yapılmaktadır.

Size Olan Katkımız Nedir?

2017 yılında kurulan memursinav.com sisteminin basılı yayın kısmı olan www.memursinavkitap.com ilk etapta Ceza Tevkif Evleri, Uzlaştırmacı sınavlarına yönelik yola çıkmış interaktif bir sitedir. Görevde Yükselme Sınavlarına hazırlık için tamamen kendine özgün bir sistem dahilin de üretilen içerik daha güvenli bir şekilde Memur Sınav üyelerimize ulaştırılmaktadır.

Günümüz de internet kullanım yoğunluğu dikkate alındığında çalışan veya öğrenci olan toplumun her kesiminin internet kullanma erişimi düşünüldüğünde ister mobil ister tablet isterse bilgisayar üzerinden üye olan bütün kullanıcılarımız; ihtiyacı olan bütün mevzuat, yasa ve ders konularına bir tık ötesinde erişmesi mümkündür. Hedefimiz Ülkemizde bulunan Bütün çalışanlarımızın gireceği yükselme sınavlarına yardımcı olabilmektir...

İnteraktif Ortam

Online Eğitim Platformumuz www.memursinav.com adresinde Doğru ve Yanlış çözülen soruların istatistiğini genel ve alan içi puan sıralamalarıyla anlık olarak sınava hazırlık sürecinizi takip etmenize olanak sağlar. Yükselmek istediğiniz unvan içinde bu unvanda ki diğer üyeler ile olan sıralamanızı çözdüğünüz doğru sorular karşılığında verilecek puanlama ile görebilirsiniz…

Yapılacak deneme sınavlarında da sıralama ve puanlarınızı görebilir, çözülen soru altında daha önce verdiğiniz yanıtları gözlemleyebilirsiniz, çözdüğünüz soruları istediğiniz kadar tekrar çözebilirsiniz..